רשימת עסקים Business catalog
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | שלח לחבר | החלפת קישורים | קידום אתרים Russian
לוכד נחשים
מאמרים
Mr.

Mr.

Mr.

איך להתנהג בזמן מעצר וחקירה

הרחקת יונים

קרקס אירופה

ציוד נקיון

נוטריון ועריכת צוואה

שילוח בינלאומי של גופי תאורה – איך למנוע נזקים למטען

גורי אלפי – התפוח לא נפל רחוק מהעץ

הפלה בקרב נערות

עדי אשכנזי – מה זה השטויות האלה?

מה חשוב בבחירת קוסמטיקאית?

אימון אישי אימון NLP

קורס תיווך נדלן

למה בכלל צריך תוספי מזון?

השכרת רכב

על צילום אירועים

ניקיון הבית – טיפים שימושיים

מוצרי חשמל באינטרנט

משרד עורכי דין תעבורה

קולקציות הטפטים החדשה של אורגד

חשיבות הוילונות בחדרי הבית השונים

בחירת צעצועים לגיל המתאים

בניית אתרים - שלבים

איך לבחור חברת אחסון אתרים

פרסומת אינטראקטיבית

לרדת במשקל? רק אצל אירנה!

אינדקס עסקים

עיצוב גינת פרחים מדהימה

עבודה בחוץ לארץ

מעבדת SOUNDEXPERT

כיצד בוחרים מצלמות אבטחה?

קידום אתרים - קידום עסקים

עלוני פרסום ( פליירים )

כרטיסי ביקור

קופת כרטיסים
קישורים

מטבחים

Русский

איתי לוכד נחשים

 

נחש בבית? נחשים בחצר? פשוט תתקשרו 0502-600-601 – איתי לוכד נחשים זמין 24 שעות


איתי פוטש, הינו לוכד נחשים מורשה, שכבר מגיל צעיר החל להתעניין ולהתעסק בכל הקשור לנחשים וזוחלים אחרים, ובמיוחד לוכד נחשים או כול בעלי חיים מסוכנים בצורה יעלה ובטוחה . כיום, אחרי שנים של ניסיון בלכידת נחשים, הוא נמצא פה לרשותכם.

אם נתקלת בנחש, עכבר, חולדה, עקרב, שממית, חרדון או אפילו עטלף או אם חתול נקלע לצרה וזקוק לחילוץ, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לטלפון הזה: 0502-600-601 ואיתי לוכד נחשים יגיע לביתכם במהרה, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

איתי הלוכד

לכידת בעלי חיים

 

קצת מידע על המזיקים:

 

בארצנו קיימים כ-40 מינים שונים של נחשים, כשהמסוכן ביותר מבינהם הוא - צפע ארץ ישראלי. כמות הארס ועוצמתו גורמים לנזקים חריפים אצל המוכש ועלולים לגרום אף למוות. לצערנו, אזורי התפוצה של נחש זה נרחבים ביותר וישנם לא מעט נחשים שמסתובבים גם באזורי מגורים, על כן יש להיזהר מאוד בהימצא נחש כזה.

אז תתקשרו למי שמבין ויודע - איתי הלוכד 0502-600601 , הוא יגיע עד אליכם, יבצע זיהוי של סוג הנחש וילכוד אותו עבורכם, כך שלא יהיה לכם מה לדאוג.

 

חשוב לציין שיש להיזהר מחאפרים שקיימים גם בתחום הזה, כמו בתחומים אחרים. לא כל מי שקורא לעצמו "לוכד נחשים", באמת מבין בלכידת נחשים וגם לא בהכרח בלכידת בע"ח אחרים שאולי נראה כאילו הם פחות מסוכנים, כמו למשל מכרסמים למיניהם שגם הם נפוצים בקרבנו.

 

עכברים וחולדות ידועים כמעבירי מחלות ובלי שום קשר גם יכולים להזיק לביתכם. לא פעם קרה שעכבר אכל כבל חשמלי בבית וגרם לקצרים. הוא יכול גם להרוס מוצרי חשמל מעצם כניסתו עליהם ופגיעה במנוע (למשל מזגן, מקרר).

 

ניתן לזהות נוכחות מזיק כזה עם הופעת גללים בגודל של מגרגיר אורז ועד לכדור אנטיביוטיקה. ריח חריף של שתן, קופסאות ושקיות מכורסמות הם סממנים נוספים להימצא מכרסם כזה. חולדה יכולה לכרסם כמעט כל חומר, למעט ברזל, זכוכית וסוגים קשים במיוחד של אבן.

 

החולדות נוטות להתמקם בעליות גג ומרתפים וכמו כן גם בלולי תרנגולים, אליהם מגיעים גם נחשים, אך לעיתים די קרובות, עכברים וחולדות נמצאים דווקא בקומות גבוהות, בבנייני מגורים.

  

לכידת עתלפים

 

בהרבה מקרים נוטים לבלבל בין חולדה לעכבר. ההבדלים העיקריים בינהם הם כמובן, בראש ובראשונה הגודל, אך יש שלב שבו הם חופפים (כשמדובר בחולדה צעירה מאוד ו/או עכבר בוגר מאוד). הבדל נוסף בין השניים הוא ההבדל בגללים (גללי עכבר קטנים הרבה יותר). חולדה נוטה להתגונן בנשיכה כשמנסים לתפוס אותה, נשיכה זו עלולה להיות מכאיבה מאוד ועלולה להכיל חיידקים שגורמים למחלות זיהומיות.

 

מומלץ להימנע משימוש ברעל כשמדובר על מזיקים בבית משוםש:

 

א. החולדות לומדות לחיות לצד הרעל , מבלי לגעת בו.

 

ב. מדי פעם, כשחולדה אכן נגעה ברעל, היא בוחרת למות באזור שהגישה אליו מסובכת ועד שתבחינו בפגר, מלבד הריח הנורא, ניתן יהיה לראות מעין תולעים מפוזרים בבית, שאלו בעצם רימות. גם הן מעבירות מחלות.

 

ג. חולדות יכולות להעביר את קוביות הרעל ממקום למקום בבית ואז קיימת סכנה שהרעל יגיע למי שלא צריך (ילדים או חיות מחמד).

 

אם כבר קרה והשתמשתם ברעל, איתי הלוכד יוכל לאתר ולפנות עבורכם את הפגרים, אם כי כמו שצוין קודם, מומלץ לנקוט בשיטות אחרות. איתי מלבד היותו לוכד נחשים, לוכד גם מכרסמים ומזיקים אחרים, כפי שצוין קודם לכן, כך שאם נתקלתם בכזה פשוט תתקשרו ל 050-2-600-601 ואיתי הלוכד יגיע לעזרתכם ויבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, ללא שימוש ברעלים.

לרוב בע"ח יילכד באופן ידני וללא שימוש במלכודת כלשהי, אך אם יהיה צורך גם זה בא בחשבון. לרשות איתי עומדות מלכודות מיוחדות ומקצועיות וכמו כן גם מיומנות רבת שנים שתפתור לכם את הבעיה בקלות ובמהירות.

 

שימו לב! נחשים ומכרסמים הולכים לרוב יחד, זאת משום שהנחשים ניזונים מהם.

 

נחש צפע

חילוץ בעלי חיים

 

 

מקרים נוספים שאיתי יכול לעזר:

 

1. חילוץ חתולים ושאר בע"ח:

אם חתולכם (בלי שום קשר לנחשים/עכברים ואחרים) נקלע למצוקה, למשל הוא טיפס על העץ (אפרוחים חיפש...) ולא יכול לרדת, או אולי החתולה נכנסה לחלל שאיננה יכולה לצאת ממנו, אין מה לדאוג, צריך פשוט להתקשר לאיתי הלוכד, הלוכד שלכם.

 

2. לכידת עטלפים

העטלפים לא חיים רק במערות כמו שנוטים אולי לחשוב. לא מעט עטלפים מסתובבים דווקא בעיר. חיה זו נושכת ונשיכתה כואבת ומסוכנת, העטלף ידוע בהעברת מחלות ובעיקר מעביר את מחלת הכלבת.

 

מוטב לשמור על קשר עין עם בע"ח עד להגעת הלוכד, במקרים רבים אנשים מנסים להתמודד עם הבעיה לבד וגורמים לבע"ח לברוח למקום שהגישה אליו קשה או נותנים לו להיעלם, מה שמקשה על לכידת בע"ח בסופו של דבר.

 

בכל אופן, בואו נקווה לטוב. אין מה לדאוג! תתקשרו, גם אם זה בכדי להתייעץ, להתייעץ לא עולה כסף.

אז הנה בשבילכם מספר חירום: 0502-600601, תכניסו אותו לזיכרון הטלפון שלכם, כי במצב חירום כל דקה היא קריטית ואין זמן לטעויות. איתי הלוכד יספק לכם שירות מהיר, אמין ומקצועי עם מחירים טובים ונוחים. (אם במקרה, לא יוכל להגיע במהרה, יפנה אתכם ללוכדי אחרים, מקצועיים ואמינים שנמצאים באזורכם, כך שבעייתכם תטופל בהקדם).

אז שוב, אל תשכחו: 050-2-600-601

לפעמים אפשר לפתור את הבעיה כבר בטלפון, תכניסו לזיכרון- 050-2-600-601איתי לוכד נחשים  איתי הלוכד  לכידת נחשים לכידת נחש, עכבר, חולדה, עקרב, שממית, חרדון ,עטלף  נחש צפע  מכרסמים מזיקים  לכידת בעלי חיים  חילוץ חתולים  לכידת עטלפים  הדברה  הרחקת יונים  לוכד נחשים
 

050-2-600-601
חזר לקטגוריה לוכד נחשים
אין בפרסום בתי העסק באתרנו משום המלצה על עסק זה או אחר. האתר אינו נושא בכל אחריות בשל מעשיהם של מתפרסמים בו
תוכן הפרסום באתר באחריות המפרסמים בלבד ואין המערכת אחראית לכל הפרה מצידם
All rights reserved © Medial Group 2006 © Created by FishArt Studio   בראבו   כרטיסים למופעים   פרקטים   הרחקת יונים השוואת מחירים