רשימת עסקים Business catalog
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | שלח לחבר | החלפת קישורים | קידום אתרים Russian
מצלמות אבטחה טלוויזיה במעגל סגור
מאמרים
Mr.

Mr.

Mr.

איך להתנהג בזמן מעצר וחקירה

הרחקת יונים

קרקס אירופה

ציוד נקיון

נוטריון ועריכת צוואה

שילוח בינלאומי של גופי תאורה – איך למנוע נזקים למטען

גורי אלפי – התפוח לא נפל רחוק מהעץ

הפלה בקרב נערות

עדי אשכנזי – מה זה השטויות האלה?

מה חשוב בבחירת קוסמטיקאית?

אימון אישי אימון NLP

קורס תיווך נדלן

למה בכלל צריך תוספי מזון?

השכרת רכב

על צילום אירועים

ניקיון הבית – טיפים שימושיים

מוצרי חשמל באינטרנט

משרד עורכי דין תעבורה

קולקציות הטפטים החדשה של אורגד

חשיבות הוילונות בחדרי הבית השונים

בחירת צעצועים לגיל המתאים

בניית אתרים - שלבים

איך לבחור חברת אחסון אתרים

פרסומת אינטראקטיבית

לרדת במשקל? רק אצל אירנה!

אינדקס עסקים

עיצוב גינת פרחים מדהימה

עבודה בחוץ לארץ

מעבדת SOUNDEXPERT

כיצד בוחרים מצלמות אבטחה?

קידום אתרים - קידום עסקים

עלוני פרסום ( פליירים )

כרטיסי ביקור

קופת כרטיסים
קישורים

מטבחים

Русский

AM-Tech Computer Network & CCTV Solutions

 

מצלמות וטלוויזיה במעגל סגור (CCTV – Closed Circuit  TeleVision) מאפשרות צפייה ומעקב ויזואלי שוטף המבטיח מיגון מלא במסגרת פעילות מערכות אבטחה השומרות על אתרים בעלי חשיבות.

 

 

  

בשנים האחרונות מעקב ובקרה ויזואלית הפכו להיות חלק חיוני ובלתי נפרד ממערכות אבטחה השומרות על אתרים בעלי חשיבות. מערכת מצלמות במעגל סגור המודרנית מאפשרת לא רק צפייה והקלטת וידאו, אלא גם תכנון התגובה של מכלול מערכות אבטחה בעת גילוי פריצה או סכנה אחרת.

 

קיימים שני סוגים מערכות של מצלמות וטלוויזיה במעגל סגור: מערכת אנלוגית ומערכת דיגיטלית. מערכת אנלוגית של מצלמות נסתרות ניתן להתקין במקומות שאין בהם שטח מעקב גדול וקיימות אפשרויות הקלטה ממצלמות וידאו למכשירי וידאו.

 

לעומת זאת מערכת דיגיטלית של מצלמות נסתרות נועדה לשמור על אתרים עם פריסה גדולה בשטח. מערכות דיגיטליות ניתן לשלב לתוך מערכות אבטחה גדולות שמקליטות, מנתחות ומצלבות מידע המגיע ממקורות שונים: ממצלמות נסתרות שבשטח, ממאגרי נתונים של מערכת בקרה, מגלאיי פריצה או גלאיי אש ועשן. במערכות אבטחה לאחר ניתוח נתונים דיגיטליים "מקבלים החלטה" אוטומטית על מיגון האתר או מבצעים פעולות אבטחה בהתאם להוראות ממוקד ניהול המערכת.

 

מערכת דיגיטלית של מצלמות או טלוויזיה במעגל סגור מהווה פתרון יעיל לצורכי אבטחה של חברות גדולות עם פריסה רחבה של אתרים בשטח. מערכת דיגיטלית של מצלמות במעגל סגור היא גם יותר מתאימה לניתוח, עיבוד נתונים וקבלת החלטות במרכז מערכות אבטחה. באופן הדרגתי, מערכת דיגיטלית הופכת להיות יותר פופולרית ממערכת אנלוגית. הסיבות לכך כי מערכת דיגיטלית עוברת מערכת אנלוגית גם ביכולות שלה בכל הפרמטרים וגם מתקרבת אליה במחיר, שעושה אותה ליעילה וגם למשתלמת יותר.

 

המאפיינים של כל מערכת אבטחה הספציפית תלויים בדרישות וצורכי המזמין התקנתה. בדרך כלל מערכות אבטחה נכללות מצלמות וידאו, מכשירים לעיבוד נתוני וידאו (רבבים וכול'), מכשירי הקלטה (מכשירי וידאו, תוכנות קליטת הנתונים והקלטת וידאו וכול'), מכשירי הצגה (מסכים וכדומה). מערכות של מצלמות או טלוויזיה במעגל סגור גדולות יותר כוללות מכשירי תקשורת וניהול מידע נוספים: מקלדות לניהול בביצועים של מצלמות נסתרות, מכשירי תקשורת דיגיטלית בין החלקים שונים של מערכות אבטחה, מחלפי מטריצה, מדפסות וידאו, מגברים-מפלגים , משדרים, מקלטים סלולריים, מכשירי עיבוד נתונים, אבטחה והתראה אחרים.

 


מצלמות וטלוויזיה במעגל סגור CCTV – Closed Circuit TeleVision  מערכות אבטחה  מערכת אבטחה דיגיטלית  מצלמות נסתרות   קצין תגמולים  מכשירי אבטחה והתראה    מצלמות אבטחה  מצלמות אבטחה  מערכות אזעקה 

בלפור 151 בת-ים 03-5522979 054-4266110 אתר באינטרנט
חזר לקטגוריה מצלמות אבטחה טלוויזיה במעגל סגור
אין בפרסום בתי העסק באתרנו משום המלצה על עסק זה או אחר. האתר אינו נושא בכל אחריות בשל מעשיהם של מתפרסמים בו
תוכן הפרסום באתר באחריות המפרסמים בלבד ואין המערכת אחראית לכל הפרה מצידם
All rights reserved © Medial Group 2006 © Created by FishArt Studio   בראבו   כרטיסים למופעים   פרקטים   הרחקת יונים השוואת מחירים