רשימת עסקים Business catalog
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | שלח לחבר | החלפת קישורים | קידום אתרים Russian
מרפאות שיניים
מאמרים
Mr.

Mr.

Mr.

איך להתנהג בזמן מעצר וחקירה

הרחקת יונים

קרקס אירופה

ציוד נקיון

נוטריון ועריכת צוואה

שילוח בינלאומי של גופי תאורה – איך למנוע נזקים למטען

גורי אלפי – התפוח לא נפל רחוק מהעץ

הפלה בקרב נערות

עדי אשכנזי – מה זה השטויות האלה?

מה חשוב בבחירת קוסמטיקאית?

אימון אישי אימון NLP

קורס תיווך נדלן

למה בכלל צריך תוספי מזון?

השכרת רכב

על צילום אירועים

ניקיון הבית – טיפים שימושיים

מוצרי חשמל באינטרנט

משרד עורכי דין תעבורה

קולקציות הטפטים החדשה של אורגד

חשיבות הוילונות בחדרי הבית השונים

בחירת צעצועים לגיל המתאים

בניית אתרים - שלבים

איך לבחור חברת אחסון אתרים

פרסומת אינטראקטיבית

לרדת במשקל? רק אצל אירנה!

אינדקס עסקים

עיצוב גינת פרחים מדהימה

עבודה בחוץ לארץ

מעבדת SOUNDEXPERT

כיצד בוחרים מצלמות אבטחה?

קידום אתרים - קידום עסקים

עלוני פרסום ( פליירים )

כרטיסי ביקור

קופת כרטיסים
קישורים

מטבחים

Русский

MEDISPACE - מרכז רפואי לאסתטיקה ויופי

רפואת שיניים אסתטית

 

 

בימינו רפואת שיניים נתקלת לא רק ברצונות המטופלים שקשורים לבריאות השיניים אלא גם בדרישות האסתטיות הגוברות שלהם. תמיד ישנם אנשים שברצונם לשפר לא רק את צבע שיניהם אלא גם את צורתם. אך לא הרבה אנשים חושבים על העובדה שהיופי של החיוך מורכב לא רק מה"לבן" (השיניים) אלא גם מה"ורוד" (החניכיים). רק יצירת התאמה אידיאלית בין צורות אנטומיות אלה יכולה לגרום למראה מושך. שלא נדבר על כך שמידות ופרופורציות של שיניים כפופים לחוק של "חיתוך הזהב".

הרבה פעמים לשם השגת המטרה האסתטית הרצויה דרוש תיאום מדויק של מספר מומחים – תרפיסט, פרודונטולוג, אורתודונט ואורטופד. חשוב לזכור שבמקרים כאלה דרושה תכנית טיפולים מדויקת הכוללת את השבלונות והדגמים מכוון שמדובר פה על רמת דיוק עד עשיריות המילימטר. 

 

 

הלבנת שיניים
שינוי מיקום השן על ידי הזזתו
שינוי מיקום וצורת השן ללא הזזתו – שחזור ישיר ולא ישיר, ויניר תראפיה וויניר מעבדה, כתרי חרסינה.
  בלשון פשוטה, אפשר להסתיר את השיניים הקדמיות על ידי חזיתיות ויניר וכך לקבל את הצורה
  ואת הצבע הרצויים.
תיקון השוליים של החיוך. כולם ראו אנשים שבחיוכם נחשף הרבה "ורוד" החניכיים. ישנם אנשים שלא אוהבים את זה ובמקרים מסוימים ניתן לשנות את השוליים של החיוך. לפעמים המטופלים מתלוננים על שיניים קטנות מידי. במקרים כאלה ניתן "לגנוב" את המילימטרים החסרים מהחניכיים.
  

הכנת שיניים תותבות (אורטופדיה)


הרעיון המרכזי בשימוש בשיניים תותבות הוא שחזור או שיפור התפקוד והמראה של השיניים על ידי הכנת שחזורים וצורות שונות. את השחזורים מכינים במעבדת שיניים מחוץ לחלל הפה של המטופל, שמאפשר להם להיות מדויקים וחזקים יותר. 

ישנם שני סוגים של תותבות: תותבות קבועות ונשלפות

 

תותבות קבועות

• מבנים
• כתרים
• גשרים
• חזיתיות וניר (רפואת שיניים אסתטית)

תותבות נשלפות

• תותבות חלקיות
• תותבות שלמות

תותבות קבועות – נשלפות

• תותבות - בוגל, כולל תותבות "על המנעולים" (אטאצ'מנטים)
• שחזורים על השתלים
• כתרים
• גשרים
• שחזורים קבועים- נשלפים

 

כתר הוא שיחזור של שן או שתל אחד, מיוצר במעבדה, שמכסה ומשקם את כל השטח של השן או השתל. כתר עשוי מבסיס חזק, המצופה בחרסינה לשם האסתטיקה. במקרה של כתרי מתכת – חרסינה משתמשים בסגסוגת של מתכות והרבה פעמים במתכות אציליות (זהב, פלטינה, פלדיום). במקרה של כתרים ללא מתכת (כתרי חרסינה) משתמשים בזירקוניום או בתחמוצות של מתכות, בעלי חוזק ועמידות דומים לאלה של סגסוגות המתכות, אך צבעם לבן או אפילו חצי – שקוף. השימוש בהם משפר את האפקט האסתטי והשחזורים נראים כמו שיניים אמיתיות עם אפקט השקיפות.

האם אתם יודעים שעל פי הסטנדרטים העולמיים היום כל שיני הלעיסה שעברו טיפול בתעלותיהם חייבים להיות מוגנים על ידי הכתרים מכוון שללא הגנה זו יש סיכון מאוד גדול לאבד את השיניים האלה עקב תהליך ההרס שקורה בהם?

גשרים הם תותבות שמחזירות את השלמות לשורת שיניים כאשר חסרות לא יותר מ-3 שיניים .הגשר נשען על השיניים או על השתלים הסמוכים.

מבנה הוא שחזור של החלק החסר של השן, המיוצר במעבדה מחרסינה מיוחדת ברמת דיוק ועמידות מאוד גבוהה.

וניר – שיחזור מחרסינה המיוצר במעבדה, המשומש ברפואת שיניים האסתטית לשינוי צבע, צורה ומיקום של השניים הקדמיות.

תותבות נשלפות (שלמות וחלקיות) – סוג של תותבות המשומש כאשר רוב השיניים בפה חסרות.

 

השתלה

 

אם איבדתם שן אחת או כמה שיניים, אתם לא תצטרכו יותר לשים תותבות ישנים או לעשות חדשים כי עכשיו אתם תוכלו לעשות השתלת שיניים במחלקת השתלת השיניים המיוחדת שלנו.
 

שתלי שיניים הם שורשי השיניים המלאכותיים המושתלים במקום השיניים שאיבדתם. השתל משתלב עם העצם והופך לבסיס החזק לשיניים החדשות שלכם.

ידוע שכתוצאה מאיבוד השיניים העצם מתנוון עקב חוסר פעילות וחוסר לחץ באזור. ניוון העצם גורם להופעת קמטים מסביב לפה ולשינויים בצורת הפנים. השתלים מפעילים לחץ על העצם על ידי לעיסה וכך מחזיקים את השפתיים והלחיים, עוזרים לכם להיראות בצורה רגילה ומשמרים את צורת הפנים שלכם.

 

האם אתם יודעים שתרוויחו 10 פעמים אם תעשו שתלים במקום תותבות?

• אין צורך לשייף את השיניים הסמוכות.
• אפשר לשים את השתל במקום השן החסרה תוך יום.
• אתם משתחררים מהתותבות לגמרי.
• השתל, בשונה מהתותבות הנשלפות לא יקפוץ מהפה ברגע הכי פחות מתאים.
• שתלים, בשונה מתותבות לא משנים את טעם האוכל.
• היגיינה משתפרת – המזון לא נתקע מתחת לכתרים.
• המראה יותר טוב – השתל נראה בדיוק כמו השן המקורית.
• אתם חוסכים זמן – תהליך השתלת השיניים יותר מהיר מהכנת התותבות.
• אתם חוסכים כסף מייד – בהרבה מקרים יותר זול להשתיל שיניים מאשר לשייף את השיניים הסמוכות.
• אתם חוסכים כסף לטווח ארוך – לפי הסטטיסטיקה במשך כמה שנים עמידות השתלים היא 90% יחסית ל40 % של עמידות הגשרים שאותם צריך להחליף אחרי תקופה ולשייף עוד יותר את השיניים הסמוכות.

 

היום קיימים יותר מ-300 סוגי שתלים, כאשר 90% מהם – חיקויים זולים של פיתוח יצרני השתלים המובילים בעולם. במרפאה שלנו משתמשים בשתלים של יצרנים המובילים בתחום, כולל 
Peplace Select, Nobel Biocare, USA ו- Maestro, Bio Horizon, USA . ייחודיות שלהם בציפוי השתל בהידרוקסיאפטית – החומר המרכיב את רקמת העצמות בגוף שמגביר את היכולת של השתל להשתלב בתוך העצב.

מהו תהליך הטיפול?

קודם כל בדיקה אצל רופא השיניים מכוון שלפני ההשתלה חשוב לטפל בדלקות האפשריות. חשוב לטפל בעששת ולעשות טיפול שיננית. צריך גם לקבל אישור מהרופא המטפל אם אתם סובלים ממחלות כלשהן.
אחרי הבדיקה הכללית יסבירו לכם על הטיפול ויקבעו את תעריך הניתוח. בהרדמה מקומית חושפים את הלסת במקום שבו מכניסים את השתל לתוך העצם. אחרי השתלת השתל תופרים על החניכיים.

 

כירורגיה

 

לפעמים למרות כל הטיפולים והמאמצים צריך לעקור את השיניים. איפה ואיך כדאי לעשות את זה? מה ההבדל בין עקירת שיניים במרפאה עם ציוד עכשווי מתקדם לבין עקירת שיניים במרפאה רגילה?

 

• הרדמה – מבוצעת בשלבים – קודם שמים ג'ל או ספרי ורק אחר כך ללא תחושות לא נעימות מזריקים את חומר ההרדמה.
• ככל שמגוון הכלים של הרופא יותר גדול כך יותר מהר ויותר מדויק מתבצעת העקירה.
• עקירה ללא נזק – חשוב מאוד לא סתם לעקור שן אלא גם לשמור בצורה מקסימאלית על הרקמות מסביבו. למה? מומחה טוב תמיד חושב על שיחזור השיניים החסרות האפשרי בעתיד. בכל שיטת השתלה האפשרית  - גשר, תותבות ובמיוחד בהשתלה חשוב מאוד שהאנטומיה מסביב לגומת השן תשמר בצורה מקסימאלית. אחרת זה משפיע בצורה מאוד משמעותית על האסתטיקה והתפקוד של השחזורים.
• כל מרפאה עכשווית מתקדמת מציעה למטופליה את השתלת השן. באופן אידיאלי, כל שן חסרה (חוץ משיני בינה) צריך להחליף בשתל כמה שיותר מהר.לפעמים אפשר לעשות את זה יחד עם העקירה ובכך לצמצם את כמות הביקורים למרפאה ואת התחושות הלא נעימות שהטיפול הזה יוצר.
לבסוף,
• במרפאה המתקדמת למטופל יינתנו כל ההסברים וכל התרופות המתאימות שמצמצמות את התחושות הלא נעימות אחרי הכירורגיה.

 

הלבנת שיניים

 

הלבנת שיניים מקצועית מאפשרת להפוך את זגוגית השיניים להרבה יותר בהירה.
כל השיטות האפקטיביות היום משתמשות בג'ל העשוי מחומר מיוחד שמלבין את השיניים.כל השיטות האחרות  - ניקוי מקצועי (סקלינג), שימוש באייר פלואו, פוליש על ידי מישכות, מנקים את שטח השן אבל לא משנים את גוון הזגוגית. בדרך כלל הטיפולים האלה עושים לפני ההלבנה.

סוגי הלבנה בג'ל:

 

הלבנה "ביתית" – במרפאה מכינים למטופל מעטפת רכה שקופה המתאימה לצורת השיניים שלו בצורה מדויקת. רופא השיניים מתאים סוג הג'ל למטופל ומסביר איך להשתמש בו. את הג'ל מכניסים לתוך המעטפת ומלבישים על השיניים. לפעמים השימוש הראשון במכשיר עושים במרפאה. המטופל שם את המכשיר עם הג'ל פעמים ביום במשך 30 דקות או שם לכל הלילה. הטיפול המלא לוקח 7-14 ימים

 

"זום" (הלבנה בעזרת מנורה) – לא לכולם נוח להשתמש בג'ל במשך שבועיים. לכן רופאי שיניים מלוס – אנג'ליס המציאו את הטכנולוגיה המהפכנית "זום", המאפשרת לצמצם את כל הקורס ל-90 דקות! כל הסוד הוא במנורה מיוחדת שמאיצה את תהליך ההלבנה.

הלבנה יכולה לגרום לרגישות בשיניים שעוברת תוך זמן קצר. זוהי לא נזק או תופעת לווי של הטיפול. יתרה מזו, המטופל צריך לעבור טיפולים תומכים כל 6-12 חודשים (שימוש פעם או פעמיים במכשיר ההלבנה הביתי עם ג'ל).

 

טיפול בחניכיים (פרודונטולוגיה)

 

למרות השמות הדומים פריודונטיטיס ופריודונטוזיס הן מחלות שונות מאוד. לפי הסטטיסטיקה פריודונטיטיס נמצא אצל הרוב המכריע של אנשים אחרי גיל 20 . פריודונטיטיס מלווה בדלקת חניכיים שעוברת גם לרקמות העצם במקרים יותר קשים. הדלקת ברקמת העצם גורמת להרס הרקמות ולנסיגת העצם, שמוביל לניידות פתולוגית של השיניים עד לאיבודן. הסיבה העיקרית לפריודונטיטיס היא שכבות המצטברות על השיניים שיוצרות סביבה להיווצרות של רובד החיידקים. טוקסינים שהחיידקים האלה מיצרים הורסים את רקמות העצם. מניעת הפריודונטיטיס באה לידי ביטוי בהיגיינה קבועה ונכונה של חלל הפה. תפקיד חשוב משחקת גם איכות הסתימות והכתרים בפה. לפעמים כדי לטפל בפריודונטיטיס המקומי מספיק רק להסיר את השוליים הבולטות של הכתר והרקמות הפגועות מתרפות במהירות.

פריודונטוזיס לעומת זאת היא מחלה נדירה שבאה לידי ביטוי רק ב-3% מהפתולוגיות שהרופאים עצמם לפעמים קוראים "פריודונטוזיס". פריודונטוזיס היא מחלה שכמעט ולא קשורה לרמת היגיינת הפה. בדרך כלל "פריודונטוזיס" מלווה גם בליקויים המערכתיים הכלליים של הגוף. בפרדונטוזיס לפעמים אין דימומים בחניכיים כמו בפריודונטיטיס. מטרת המומחה היא להבחין בהבדלים בין שתי המחלות האלו, לעשות אבחנה נכונה ולהציע את טיפול האופטימאלי בכל מצב נתון. אז, אם שמתם לב לסימפטומים הבאים:

 

• חניכיים מדממות
• ריח רע מהפה
• חניכיים תפוחות ואדמות
• ניידות השיניים
• היחשפות ורגישות של צוור השיניים

 

בכל המקרים האלה אתם חייבים לפנות למומחים: פריודונטולוג, אורטופד או טרפיסט. אתם יכולים לעשות את כל זה בפגישות יעוץ במרפאת "מראדנט".


רפואת שיניים אסתטית מרפאת שיניים השתלת שיניים הלבנת שיניים רפואת שיניים טיפול שורש עקירת שן כירורגית יישור שיניים פרודונטולוגיה טיפול בחניכיים שיניים תותבות כתרים, גשרים, מבנים, וניר  מרפאת שיניים  מרפאות שיניים
רח' זד''ל 7 ,ראשון לציון (גן העיר) 077-2178787 052-6163031 077-2178788 אתר באינטרנט
חזר לקטגוריה מרפאות שיניים
אין בפרסום בתי העסק באתרנו משום המלצה על עסק זה או אחר. האתר אינו נושא בכל אחריות בשל מעשיהם של מתפרסמים בו
תוכן הפרסום באתר באחריות המפרסמים בלבד ואין המערכת אחראית לכל הפרה מצידם
All rights reserved © Medial Group 2006 © Created by FishArt Studio   בראבו   כרטיסים למופעים   פרקטים   הרחקת יונים השוואת מחירים