רשימת עסקים Business catalog
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | שלח לחבר | החלפת קישורים | קידום אתרים Russian
הסרת שיער
מאמרים
Mr.

Mr.

Mr.

איך להתנהג בזמן מעצר וחקירה

הרחקת יונים

קרקס אירופה

ציוד נקיון

נוטריון ועריכת צוואה

שילוח בינלאומי של גופי תאורה – איך למנוע נזקים למטען

גורי אלפי – התפוח לא נפל רחוק מהעץ

הפלה בקרב נערות

עדי אשכנזי – מה זה השטויות האלה?

מה חשוב בבחירת קוסמטיקאית?

אימון אישי אימון NLP

קורס תיווך נדלן

למה בכלל צריך תוספי מזון?

השכרת רכב

על צילום אירועים

ניקיון הבית – טיפים שימושיים

מוצרי חשמל באינטרנט

משרד עורכי דין תעבורה

קולקציות הטפטים החדשה של אורגד

חשיבות הוילונות בחדרי הבית השונים

בחירת צעצועים לגיל המתאים

בניית אתרים - שלבים

איך לבחור חברת אחסון אתרים

פרסומת אינטראקטיבית

לרדת במשקל? רק אצל אירנה!

אינדקס עסקים

עיצוב גינת פרחים מדהימה

עבודה בחוץ לארץ

מעבדת SOUNDEXPERT

כיצד בוחרים מצלמות אבטחה?

קידום אתרים - קידום עסקים

עלוני פרסום ( פליירים )

כרטיסי ביקור

קופת כרטיסים
קישורים

מטבחים

Русский

MEDISPACE - מרכז רפואי לאסתטיקה ויופי

מרכז רפואי לאסתטיקה ויופי

פוטואפילציה

 

 

היום בקוסמטיקה קיימות כמה שיטות להסרת שיער:             

 

• דפילציה עם שעווה ואלקטרודפילציה

 

• דפילציה עם אנזימים, קרמים וג'לים

 

• אלקטרואפילציה

 

• הסרת שיער בלייזר

פוטואפילציה - לפני טיפול

היום טכנולוגיה של פוטואפילציה היא השיטה הבטוחה והאפקטיבית ביותר של הסרת שיער לצמיתות. היא לא גורמת נזק לרקמות שמסביב לשיער ומאפשרת להסיר שיער של כל עובי וכל צבע מכל האזורים בגוף – פנים, בית שחי, רגליים, ביקיני. היום השיטה הזו מקובלת על ידי רופאים קוסמטולוגים ומנתחים פלסטיים בכל העולם. המומחים המובילים בארה"ב, איטליה, שוודיה, גרמניה ורוסיה עובדים על פיתוח מכשירי פוטואפילציה.

פוטואפילציה - אחרי טיפול


מהי פוטואפילציה?
פוטואפילציה היא הסרת שיער בעזרת הבזקי אור. השיטה מבוססת על יכולת של מלנין שבשיער לספוג ולהעביר דרכו אור (מלניו הוא פיגמנט שנמצא בשיער, אצל בלונדינים ובשיער שיבה אין מלנין).
העלמות עקבית של השיער הלא רצוי יכולה להיות מושגת רק על ידי השפעה על שורש השערה וזה מה שקורה בפוטואפילציה.

פוטואפילציה היא גישה חדשה להסרת שיער.
הסרת שיער בלייזר זה כבר לא סתם מילה אופנתית בקוסמטולוגיה. יותר ויותר סלונים מציעים שירותי פוטואפילציה. הודות לקדמה הטכנולוגית והורדת המחירים שוק הסרת שיער בקרן אור הפך להיות לשוק ענק שעושה מליוני טיפולים בשנה.
השיער המיותר בגוף מהווה בעיה לבני אדם כבר מאות שנים. היום בערך 80% של גברים ונשים מסירים את השיער מפניהם ומגופם בעקביות. עם זאת, תגובת האנשים לחופש שהבטיחה אפילציה ארוכת טווח הייתה לא חד – משמעית: עניין מצד אחד וספק מצד שני.  שיקולים של מחיר וביטחון הטיפול גרמו להרבה לקוחות פוטנציאליים לוותר על הטיפול. המצאה של הסרת השיער בקרני אור גרמה למחיר הטיפול להפסיק להיות המכשול העיקרי. הסרת שיער בקרני אור מהווה דור חדש של שיטות אפילציה ומאפשרת למלא צרכים ורצונות של רופאים ושל מטופלים כאחד. הודות לעוצמת הקרינה הנמוכה הטיפול הוא טיפול בטוח וללא כאב, שלא דורש הכנה מוקדמת או קירור של העור. הודות לפשטות ולגמישות של שיטה זו, מחיר הטיפולים ירד וזה איפשר לקהל הרחב של לקוחות ליהנות מהטיפול.

הטיפול מתקיים פעם בחודש במשך כמה חודשים (בהתאם לאזור בגוף). ברוב המקרים לאפילציה אפקטיבית לטווח ארוך דרושים מ5 עד 8 טיפולים.

בזמן הטיפול החום והאור עובדים בהרמוניה מושלמת זה עם זה.
אפילציה בעזרת אור וחום מבוססת על תיאוריה של פוטוטרמוליז סלקטיבי. פירושו של דבר הוא שאור שמגיע ממקור אנרגיה עם עצמה גבוהה משפיע על המלנין שבשערה והופך לחום בתוך שורש השערה. החום פוגע בשורש שאחראי על צמיחת השערה. תראפיה באור וחום מבוססת על התכונות הטבעיות של שילוב בין אור וחום ולכן השיטה היא מאוד אפקטיבית כאשר כמות האנרגיה הדרושה לטיפול היא נמוכה ורמת בטחון הטיפול גבוהה מאוד. כדאי להשיג ביטחון מלא מהנדסים של חברת Radiancy
פיתחו אלגוריטמים חדשניים, שמאפשרים להשתמש בצורה מלאה ביכולת האור לספוג חום וגם בהגבלה הטבעית של האור בכמות החום הנספג. הפונקציות האלה ביחד מבטיחות הפחתה בהשפעה של קרינת אור ורמת הבטיחות הגבוהה ביותר. הודות לשילוב הבלעדי של השפעת החום והאור, תראפיה באור וחום מממשת בצורה מקסימאלית את השפעת החום על שורש השערה ללא שום נזק לרקמות הסמוכות.
 

עקרונות הפעילות של שיטת אפילציית אור וחום

 

על אזור מסוים בעור מופעלת השפעה של הבזקי אור עם ספקטרום רחב, המיוצרות על ידי המכשיר (LUA ).

האור בצורה סלקטיבית משפיע על המלנין בתוך השערה, שמביא לעליית החום בתוך הזקיק

תחת השפעת עליית החום בתוך הזקיק שורש השערה מתקרש

ההשפעה המשולבת של אנרגיית חום ואור מביאה להתקרשות הזקיק. השערה ההרוסה נופלת בדרך הטבעית.

תוצאה: הסרת שיער לתווך ארוך עם הסרה מלאה של שיערות מהעור.

 

עקרונות בסיסיים של פוטואפילציה
כדי שאפילציה בשיטת פוטוטרמוליז סלקטיבי תצליח ותחזיק מעמד זמן רב צריך להרוס על ידי השפעת החום את זקיק השערה, שאחראי על צמיחת השערה. נזק לשורש השערה נגרם ב-C °74. הרס של רקמות השערה בעזרת אור עוזר למנוע או לעקב משמעותית את צמיחת השערות בעתיד. השערה עצמה היא המדיום הטבעי שמעביר חום באפילציה באור וחום. מלנין שבתוך השערה סופג את האור שמאוחר יותר הופך לחום בתוך הזקיק.
בדרך כלל כדי להשיג טמפרטורה מספיק גבוהה בתוך הזקיק דרושה השפעת אור מאוד חזקה. בתראפיה באור וחום מונעים את זה על ידי שילוב של השפעת האור והשפעת החום המכוון.

יתרונות של הפחתת זרם האור באפילציה הם רבים. מעבר להפחתת הסיכון לנזק במהלך הטיפול, הפחתת הזרם מאפשרת לבצע את הטיפול על העור ללא שום הכנה או קירור מוקדמים של העור. זה מקל על הרופא והופך את הטיפול ליותר נוח מבחינת הלקוח.

 

הפרמטרים האופטימאליים להסגת אפקט קליני מירבי.
אפקט קליני של תראפיה באור וחום תלוי בטווח של אורך הגל, במשך ההבזק ובגודל הכתם.

 

אורך הגל
כדי לחשב את אורך האופטימאלי של הגל הדרוש לאפילציה, מדעני חברת Radiancy לקחו בחשבון כמה היבטים. דבר ראשון הוא בטיחות הטיפול. הם הוציאו מהספקטרום את קרני אולטראסגול כי הם אלה שגורמים נזק לאור. אחר כך הם חישבו את העומק המתאים של חדירת הקרינה לתוך העור. מכוון ששורשי השערות נמצאים בעומק מ2 עד 4 מילימטר (תלוי בחלק גוף), היה חשוב לחשב את עומק החדירה כך שיהיה אפשר להשפיע ולהזיק לשורשי השערות בעומק המקסימאלי. המדענים לקחו בחשבון גם את מאפייני הספיגה של האור על ידי מלנין. ספיגה מקסימאלית של האור על ידי מלנין מתרחשת באורך הגל  מ300 עד 800 ננומטרים, אבל גם באורך הגל יותר מ1000 ננומטר הספיגה היא אפקטיבית.
תוך התייחסות לשלושת ההיבטים האלה נבחר טווח הספקטרום 400 – 1200 ננומטרים. בטווח זה של אורכי הגלים הקרינה חודרת לתוך העור לעומק 4 מילימטר ויותר, האור נספג על ידי מלנין בצורה אפקטיבית ומצד שני הקרינה לא חורגת מגבולות הספקטרום הלא מזיק והבטוח.

 

משך ההבזק
למשך ההבזק יש חשיבות מרכזית לשימוש בטוח בתראפיית אור וחום. לאפלציית אור וחום נבחרו הבזקים באורך של 35מס, בהתאם לזמן הדרוש להרגעת השערה, הזקיק והאפידרמיס אחרי השפעת החום.. TRT הוא הזמן הדרוש לקירור הרקמה ב50% אחרי השפעת החום. TRT של האפידרמיס הוא 3-7 מס וTRT של השערה הוא 40-100 מס. זה אומר ש3-7 מס אחרי הספיגה באפידרמיס האנרגיה מתפזרת ומונעת התחממות יתר של האפידרמיס. השערה מאופיינת בTRT הרבה יותר גדול , כלומר היא תצבור את החום במשך עוד 30 מס ואחרי זה תתחיל להתקרר לפני שהחימום יהפוך להיות לא אפקטיבי ויופיע סיכון הכוויות. לכן ההבזק באורך 35 מס יאפשר לחמם את הזקיק בצורה מקסימאלית עם סיכון מינימאלי לגרימת נזק לאפידרמיס.
 

 

גודל הכתם
גודל הכתם בתראפיית חום ואור מאפשר להעלות את אפקטיביות הטיפול להפוך את הטיפול לפשוט יותר. כאשר הפוטונים של האור מגיעים אל האפידרמיס הם מאבדים את הסדר שלהם ומתפזרים באפידרמיס ובדרמה.כתוצאה מכך הפוטונים "הולכים לאיבוד" והאינטנסיביות של השפעת האור יורדת. לכן כדי להפחית את תהליך "איבוד" האנרגיה בשלב הראשון של תרפיית אור וחום משתמשים במקור האור גדול יותר והאור מוקרן על אזור גדול יותר בעור. בכתם גדול מידת הפוטונים שהולכים לאיבוד קטנה ובו זמנית עולה העומק של חדירת הפוטונים לתוך הרקמות.

אפילציה לגברים

 

הסרת שיער בכל חלקי הגוף בטכנולוגיה מתקדמת ללא כאב בטיפול אחד במחיר מדהים של 249 ₪ !

 

הסרת השיער הלא רצוי הופכת לטיפול המקובל והפופולארי גם בקרב גברים.
עוד ברומא העתיקה הגברים המכובדים עשו את הטיפול הזה. בסאונות הרומיות שבהן בני אצולה בילו ימים שלמים, הסרת השיער הייתה נחשבת לאחד הטיפולים החשובים ביותר. היום הפער בין כמות הגברים שמעוניינים להיפתר מהשיער המיותר בגוף לבין כמות הנשים המעוניינות בכך הוא לא גדול בכלל.

 

יש רק שני הבדלים בין הסרת שיער אצל גברים ואצל נשים:

• ההבדל הראשון והעיקרי הוא שגברים צריכים יותר טיפולים מאשר נשים
• ההבדל השני הוא באזורים בגוף בהם מבוצעת הסרת שיער


יתרונות שבגללם כדאי לגברים לקבל טיפול הסרת שיער ב"מרפאת היופי":

• כאן עובדים מומחים עם ניסיון רב בעבודה דבקה עם אוכלוסיה גברית

• ישנם חדרי טיפולים נפרדים

• אנו מבצעים הסרת שיער מכל אזור בגוף

• הרבה גברים נהנים משירותי המרפאה שלנו!

אפילציה לגברים


הסרת שיער  אפילציה  פוטואפילציה  אפילציה לגברים  אפילציית אור וחום  הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער לצמיתות  הסרת שיער בלייזר  הסרת שיער  ניתוח פלסטי

 

רח' זד''ל 7 ,ראשון לציון (גן העיר) 077-2178787 052-6163031 077-2178788 אתר באינטרנט
חזר לקטגוריה הסרת שיער
אין בפרסום בתי העסק באתרנו משום המלצה על עסק זה או אחר. האתר אינו נושא בכל אחריות בשל מעשיהם של מתפרסמים בו
תוכן הפרסום באתר באחריות המפרסמים בלבד ואין המערכת אחראית לכל הפרה מצידם
All rights reserved © Medial Group 2006 © Created by FishArt Studio   בראבו   כרטיסים למופעים   פרקטים   הרחקת יונים השוואת מחירים