רשימת עסקים Business catalog
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | שלח לחבר | החלפת קישורים | קידום אתרים Russian
רפואה אסתטית
מאמרים
Mr.

Mr.

Mr.

איך להתנהג בזמן מעצר וחקירה

הרחקת יונים

קרקס אירופה

ציוד נקיון

נוטריון ועריכת צוואה

שילוח בינלאומי של גופי תאורה – איך למנוע נזקים למטען

גורי אלפי – התפוח לא נפל רחוק מהעץ

הפלה בקרב נערות

עדי אשכנזי – מה זה השטויות האלה?

מה חשוב בבחירת קוסמטיקאית?

אימון אישי אימון NLP

קורס תיווך נדלן

למה בכלל צריך תוספי מזון?

השכרת רכב

על צילום אירועים

ניקיון הבית – טיפים שימושיים

מוצרי חשמל באינטרנט

משרד עורכי דין תעבורה

קולקציות הטפטים החדשה של אורגד

חשיבות הוילונות בחדרי הבית השונים

בחירת צעצועים לגיל המתאים

בניית אתרים - שלבים

איך לבחור חברת אחסון אתרים

פרסומת אינטראקטיבית

לרדת במשקל? רק אצל אירנה!

אינדקס עסקים

עיצוב גינת פרחים מדהימה

עבודה בחוץ לארץ

מעבדת SOUNDEXPERT

כיצד בוחרים מצלמות אבטחה?

קידום אתרים - קידום עסקים

עלוני פרסום ( פליירים )

כרטיסי ביקור

קופת כרטיסים
קישורים

מטבחים

Русский

מרכז לרפואה אסתטית Estheti Club

   ::פוטו רג'ובניישן::          ::מזוטרפיה::          ::פוטו אפילציה ואפילצית לייזר::


כל הטיפולים מבצע רופא מומחה, תואר M.D ברפואה אסתטית, חבר ארגון מזוטרפיה ישראלי ובינלאומי.
 

• טיפולי פוטו רג'ובניישן:

מחיקת כתמי עור ופיגמנטים, טיפולי אקנה, קופרוזה.

 

• פוטו אפילציה ואפילצית לייזר


• מזוטרפיה:

ליפטינג, שיפור ושחזור נעורי העור ללא ניתוח


• שינוי צורות השפתיים, מילוי קמטים:

Restylane, Perlane, Matridex


• טיפול והסרת קמטי הבעה:

Botox, Dysport

 

טיפולי פוטו רג'ובניישן לשיפור ושחזור נעורי העור


בעיית הפיגמנטציה וכתמי עור היא אקטואלית במיוחד לאקלים שלנו. קרני שמש אולטרה ויולט גורמות לשרשרת תגובות דלקתיות והרסניות בתאי העור וגופינו. כתוצאה מכך מתאספות בתאי העור רדיקלים חופשיים שגורמים להרס נימות קולאגניות ואלסטין, להגדלת העובי של רקמת העור (עור נעשה מוצק יותר ורך פחות), להתחזקות ייצור הפיגמנטים. נוצרת תמונה עצובה: עור מלא בכתמים ופיגמנטים, עור עם רשת ציורי קופרוזה אדומה בהירה, קמטי עור קטנים אך רבים, צבע עור עמום, רפיון העור. 

עד להמצאת טיפולי פוטו רג'ובניישן לצורכי מאבק נגד הזדקנות העור, השתמשו בשיטות די טראומתיות ללקוח: קואגולצית חשמל, פילינג עמוק, ליטוש לייזר.

שיטת פוטו רג'ובניישן היא שיטה חדשה שמיועדת במיוחד לאנשים פעילים שלא יכולים לאפשר לעצמם לפגוע בשגרת החיים הקיימת: להפסיק לעבוד או להפסיק לטפל בבית ובני הבית.
היתרונות העיקריים של השיטה הזאת הם יעילות גבוהה ורכות הטיפול. השיטה מבוססת על יכולת פיזית של גלי האור עם תדירות מסוימת ועוצמה גבוהה לחדור לתוך תאיי העור ולהיקלט על-ידם. במהלך החדירה לתוך התאים גלי אור לא רק שלא גורמים להרסם,  אלא להפך, מחזקים מטבוליזם וחלוקת התאים, מפרקים שאריות הפיגמנטים לא רצויים, סוגרים חורי רקמה הנובעים מהתרחבויות פתולוגיות של כלי דם, מחזקים ייצור קולאגן ואלסטין. כתוצאה מכך עור הופך להיות בריא יותר, נקי יותר, אלסטי יותר, בצבע יפה ואחיד.

 
 

פוטו ג'ובניישן עושים במיקרים הבאים:


 

קופרוזה

בהרות - קיץ

כתמי פיגמנטים

ריכוזי קמטים קטנים

נקבובים מורחבים

אקנה, רוזצאה.

 

הקורס המלא מכיל 3-7 טיפולים עם תקופה של 3-4 שבועות בין הטיפולים. הטיפול נמשך כ- 40-60 דקות. פוטו רג'ובניישן משתלב בצורה מצוינת עם שיטות טיפול אחרות, כגון: מזוטרפיה, פילינג, מסיכות, זריקות בוטוקס, רסטיליין, פרליין.

  

 

מזוטרפיה:

ליפטינג ושחזור נעורי העור ללא ניתוח

 

העור שלנו הותקף באופן קבוע על-ידי מגוון גורמים תוקפניים מבחוץ. מבין הגורמים התוקפניים הם קרני שמש מסוגים מזיקים שונים, אוויר מזוהם, אקלים קשה, מזגנים, לחץ פסיכולוגי. כתוצאה מכל ההתקפות, מהלכי הזדקנות מתחילים כבר בגיל 25-30, נוצרות בעיות בריאות העור מגוונות, כגון: רגישות יתר, התייבשות, כתמי פיגמנטים, שומן או תופעות אקנה.
בכל המקרים האלה כבר 30 שנה קיימת שיטת הטיפולים שנותנת תוצאות מצוינות והיא מזוטרפיה.
מה הוא הסוד להצלחה של שיטת הטיפולים הזאת? התשובה היא שבתוך רקמת העור יוצרים אכסון של ויטמינים שתאי העור יוכלו להשתמש תקופה ארוכה.
איך יוצרים את האכסון הזה? מזריקים במינויים קטנים לתוך רקמת העור קוקטילים של ויטמינים.  הרכב של כל קוקטיל כזה הוא ייחודי במינו ומכינים אותו באופן מיוחד בהתאם לצורכי הלקוח ובעיות העור שהתגלו.

איזה מרכיבים יכול להכיל קוקטיל הויטמינים? בדרך כלל זה ויטמינים מסוגים שונים ביחס המתאים, מיקרו אלמנטים חיוניים, אנזימים ואקסטרקט פלצנטה.

הקורס המלא מכיל 8-10 טיפולים נערכים פעם בשבוע. ניתן להשתמש בטיפולי מזוטרפיה במקרים הבאים:
 

פוטו הזדקנות העור

• "עייפות" והזדקנות העור

עור שמן

אקנה

• פיגמנטים וכתמים

צלוליטיס

התמתחות העור

 

יש לציין במיוחד שיטת הזרקה קוקטילים חדישה ללא צורך במחט. השיטה נקראת אוקסימזוטרפיה והזרקת הקוקטילים נעשה באמצעות חמצן נקי ומכשיר Jet Peel

הטיפול הזה היפואלרגני, ללא כאב באופן מוחלט, נותן תוצאה ברורה לעין כבר אחרי קוקטיל הראשון ומחירו סביר לכל כיס.

הקוקטיילים מוזרקים באזורי הפנים, צוואר,חזה וכפות ידיים. הטיפול עובד לא רק בזכות קוקטיל מזוטרפי, אלא גם בזכות החמצן הנקי שהוא חלק פעיל מאוד בכל תהליכי המטבוליזם בגוף האדם. 

אוקסימזוטרפיה מומלצת בתור קורס המכיל 5-8 טיפולים. ניתן להשתמש בה כעזרה דחופה באופן חד פעמי ליפני טכס, אירוע או מפגש חשוב. 
 

  

 

עור צעיר ובריא

 

רסטילאן –ויטל זה מוצר טבעי לטיפוח העור. הג'ל הזה הוא נוצץ כמו קריסטל והוא מכיל חומצה פיאלורונית חיונית מאוד לעורנו. כאשר ג'ל חודר מתחת לעור הוא מחזק אותו, שומר נוזלים בתוכו, משחזר תכונות נעורים בעור,  מרענן, מעניק מראה טבעי, תוסס ובריא. טיפול באמצאות הג'ל נערך במשך 15-20 דקות ולא דורש בדיקות מוקדמות לרגישות.


 

תוספת חשובה ולא רק לעור הפנים


רסטילאן משחזר נעורי העור ולכן יהיה לא הגיוני להשתמש בו  לשחזור נעורי עור הפנים בלבד. ואכן הג'ל הזה משפיע באופן זהה לעור בחלקי הגוף אחרים שגם חשובים לשחזור נעורי הגוף ונותנים ביטחון עצמי למשתמש. רסטילאן ניתן למרוח בחלקי גוף הפתוחים, כגון: צוואר, ידיים וחזה.

 

כמה שיש לך מראה צעיר יותר הביטחון עצמי שלך עולה


רסטילאן מעניק לגוף רעננות טבעית. וכמה שעורך צעיר יותר יש לך יותר מרץ וביטחון עצמי בחיים. עמיתים בעבודתך בהחלט יציינו שיש בך מלא מרץ ושמחת חיים.

זריקות היופי

 

בוטוקס זה תכשיר רפואי יעיל בתחומי רפואה שונים שקיבל שימוש רב בארץ ובעולם כולו. התכשיר מיוצר בחברה פרמאצווטית אמריקאית בתנאיי שליטה וסטריליזציה מלאים. בוטוקס כבר 30 שנה בשוק התרופות. 

 

הניסיון עצום שנצבר עם בוטוקס הביא לגילוי אופקים מופלאים באפשרויות טיפול ושימוש בו. נתגלה כי בוטוקס מסיר קמטי הבעה במידה משמעותית ביותר. בעקבות הגילוי נעשו בדיקות קליניות של השפעתה של בוטוקס על מראה אסתטי של הפנים. כתוצאה מהבדיקות בוטוקס קיבל אישור ממשרד הפדרלי של מוצרי מזון ותרופות של ארצות הברית לשימוש בטיפולי פנים לצורכי אסתטיקה והסרת קמטי הבעה. כעת בוטוקס הוא תכשיר בדוק הראשון והיחיד שקיבל אישור FDA ומקובל כתכשיר תרופתי יעיל למטרות טיפולים אסתטיים.

 

לאחר הבדיקות דומות שבוטוקס עבר בישראל  הוא קיבל אישור לשימוש במרכזי רפואה אסתטית וקוסמטיקה בארץ. בוטוקס הוא כעת התכשיר התרופתי היחיד להסרת קמטים. 

 

בוטוקס הוא תכשיר היחיד שקיבל אישור כתרופה להסרת קמטים.

איך זה עובד?


זריקות בוטוקס משפיעות על קמטי הבעה, שנוצרים כתוצאה מתנועות הגבות החוזרות על בסיס יום-יומי, כגון: תנועות בזמן החיוך, הבעת זעם, הבעת תמיכה, ריכוז, מחשבה וכול'. כל ההרגשות שבאות לידי הביטוי על פנינו מבוססים על תנועות שרירי הבעה.

   

בוטוקס - לפני הטיפול

בוטוקס - אחרי הטיפול

 

כידוע שרירים מופעלים על-ידי דחף חשמלי שהועבר מתאי המוח דרך העצבים וגורם להפרשה של ניירוטרנסמיטר אצטיכולין המפעיל באופן ישיר התכווצות השריר. התכווצויות שרירי הבעה עם הזמן מובילות ליצירת קמטים. בוטוקס מונע מתאי עצבים באזור הפעלתו לייצר אצטילכולין ובכך מונע הגעתן של פקודות להתכווצות השרירי הבעה. משמעות הפעילות של בוטוקס היא לשתק שרירים אחראים על קמטי הבעה ולהפוך אותם לסוג של נימות מלאכותיות. ובכן בוטוקס זה התכשיר הראשון והיחיד שמשפיע ישירות על המקור יצירת הקמטים.

תוצאות הטיפול באמצעות בוטוקס הן משכנעות,  מהירות וברורות תוך כמה טיפולים ונשמרות לעורך זמן משמעותי.
בזמן הבדיקות הקליניות רוב מוחלט של משתתפים בניסוי הביעו שביאות רצון בתוצאות הטיפול הנועד לשפר את מראה החיצוני של פניהם בעצמאות הסרת קמטי זעם. בדו"ח המחקר שפורסם ביוני 2001 בעיתון "Medicine and Surgery” מיידעים הכותבים כי 94% מהמשתתפים מעונינים לעבור טיפול חוזר בבוטוקס. 100% מהלקוחות מעריכים שימוש בבוטוקס הוא "טיפול יעיל או הכי יעיל מכל הטיפולים שקיבלו להסרת קמטי הבעה".
התכשיר הזה ניתן החדיר לתאי העור רק באמצעות הזריקה. בוטוקס ניתן לקבל רק במרשם רופא. זריקות בוטוקס נעשות על-ידי רופא-מומחה בלבד. הטיפול עצמו הוא מאוד פשוט ולא מהווה שום קושי למומחה.
זריקות מכוונות למקומות שרירי הבעה והשפעתן נשמרת כ-4 חודשים. במשך הטיפול אין ללקוח שום תחושות לא נעימות, אין שום צורך בשיכוך כאב מסוג כלשהו. טיפול כולו לוקח כ-10 דקות ואין כל צורך בשיקום אחריו. אחרי הטיפול אפשר לחזור לפעילות שגרתית באופן מיידי.
בזמן הטיפול רופא משתמש במחט דק קטן ומחדיר בוטוקס למקומות הספציפיים באופן מדויק ובמינויים קטנים במיוחד. השפעתה של בוטוקס מוגבלת במקום הזריקה בלבד ולא מתפשטת לאזורים אחרים כלשהם.

 

בוטוקס - לפני הטיפול

בוטוקס - אחרי הטיפול

 

מה יש לצפות מזריקות בוטוקס?

 

תוצאות הזריקות אפשר להבחין כבר בימים ראשונים אחרי הטיפול. בדרך כלל שיפורים במראה מופיעים כבר ביום ראשון או שני ונמשכים במשך שבוע הראשון אחרי הטיפול. לרוב המקרים השפעתו של הטיפול נמשך כ-3 – 4 חודשים. בדיקות קליניות הוכיחו גם שבטיפולים חוזרים יעילות הטיפול ועורך זמן להשפעתו עולים.

 

בוטוקס הוא תכשיר היחיד להסרת קמטי הבעה שקיבל אישור ממשרד הבריאות של מדינת ישראל.

 

ובכן בוטוקס משפר משמעותית מראה החיצוני ומסיר קמטי הבעה. יחד עם זה קמטים אחרים שנוצרו כתוצאה מהזדקנות, השפעה של שמש, כמות מיותרת של עור הפנים לא ניתן להסיר או לטפל באמצעות בוטוקס.

לפני תחילת הטיפולים על רופא לעשות כל הבדיקות, לברר ולהסביר ללקוח מטרות הטיפול ואמצעים שרופא מתכוון להשתמש בהם. הביקוש הגדול לטיפולי בוטוקס אפשר להסביר ביעילותו ואמינותו שניתן ללמוד אליהן גם ממאמרים ומחקרים רבים. 

 

בוטוקס - לפני הטיפול

בוטוקס - אחרי הטיפול

 

 

האם בוטוקס תכשיר אמין?

 

בוטוקס זה לא קסם. זה תרופה שקיבלה אישור של FDA האמריקאני ומשרד הבריאות הישראלי. הבדיקות הקליניות הרבות בתחום רפואה אסתטית, שימוש קליני במשך שנים רבות בתחום נוירולוגיה וטיפולים אסתטיים מוכיחים באופן מוחלט אמינות ובטיחות התכשיר. בתנאי שבין הזריקות, טיפוח בעור הפנים הוא נכון, זמן השפעתו של בוטוקס הוא עולה אחרי כל טיפול נוסף. אין גם הגבלות למספר הטיפולים האפשריים בעתיד.
בוטוקס לא מומלץ לנשים בהריון או לאימהות מניקות.

 

בוטוקס זה לא פלא

 

• תוצאות משמעותיות בימים הראשונים אחרי הטיפול הראשון. השפעה שנשמרת כ-3 –4 חודשים.
 סיכויים גבוהים להצלחה במידה ויש שיתוף פעולה מלא בין רופא-מומחה ללקוח.
• טיפול קל ומהיר. חוזרים לחיים שגרתיים מייד אחרי הטיפול.
• אמינות ובטיחות מלאה המבוססת על תוצאות הטיפול וניסיון קליני רב שנתי במוסדות רפואיים ברחבי העולם.
• תרופה להסרת קמטי הבעה היחידה שקיבלה אישור FDA אמריקאני ומשרד הבריאות ישראלי.
 

 

מילוי קמטים
 
 

 

 

 

 

עיצוב ועיבוי שפתיים
 

 

 

טיפול באקמנ ופוסט-אקנה
שיטה בלעדית של הקליניקה שלנו - ללא שימוש באנטיביוטיקה
 

 לפני הטיפול

אחרי 4 טיפולים

 

צלקות פוסט-אקנה לפני הטיפול

אחרי 6 טיפולים


רפואה אסטתית  קוסמטיקה רפואית  בוטוקס  זריקות בוטוקס  מזוטרפיה  ליפטינג  מילוי קמטים  הסרת קמטי הבעה  עיצוב ועיבוי שפתיים  קמטים אקנה  טיפול באקנה  רפואה אסטטית  פוטו אפילציה  אפילצית לייזר   מרפאת שיניים רפואה אסתטית  מרפאות שיניים  

רח' מונטיפיורי 22 / 1 פתח תקוה 054-4867339
חזר לקטגוריה רפואה אסתטית
אין בפרסום בתי העסק באתרנו משום המלצה על עסק זה או אחר. האתר אינו נושא בכל אחריות בשל מעשיהם של מתפרסמים בו
תוכן הפרסום באתר באחריות המפרסמים בלבד ואין המערכת אחראית לכל הפרה מצידם
All rights reserved © Medial Group 2006 © Created by FishArt Studio   בראבו   כרטיסים למופעים   פרקטים   הרחקת יונים השוואת מחירים