רשימת עסקים Business catalog
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | שלח לחבר | החלפת קישורים | קידום אתרים Russian
מסגריות >>> מסגריות סורגים
סורגים לילדים – חובה של כל הורה


סורגים לילדים – חובה של כל הורה


אכן לא קל לגדל ילדים, אך מרגע שהבאנו אותם לעולם, חלה עלינו החובה לשמור עליהם מכל משמר


מסגריות סורגים
קטגוריה תת קתגוריה איזור שם העסק כתובת סימון
מסגריות מסגריות סורגים בכל הארץ SafetyNet בטיחות לילדים שדרות בן גוריון 18/19 אשקלון   פרטים נוספים
מסגריות מסגריות סורגים בכל הארץ חברה לייצור סורגים מתקפלים וקבועים   פרטים נוספים
מסגריות מסגריות סורגים בכל הארץ מסגרית אקספרס דרך בן צבי 79, תל אביב   פרטים נוספים
לשליחת בקשה להצעת מחיר אנא סמנו ווי בעמוד "סימון" מול עסק או מספר עסקים שבחרתם
1
מסגריות סורגים  עבודות אלומיניום


בין הסורגים ... מה צריך לדעת כשרוכשים סורגים?

סורגים


בין הסורגים ... מה צריך לדעת כשרוכשים סורגים?

רכישת סורגים זה משהו שרובנו נאלצים לעשות מתי שהוא, אם כדי להגן על ביתנו או בית העסק מפורצים ואורחים לא רצויים, ואם כדי להגן על ילדינו מנפילה, חס וחלילה, מפתחי הדירה השונים. במאמר זה נעביר לכם מידע על רכישה חכמה של סורגים.

ראשית, ההבדל בין סורגים ומעקות הוא שמעקות בטיחות נועדו לסייע למניעת נפילה מחלון, ואינם מכסים את כל פתח החלון. סורגים, לעומת זאת, מכסים את כלל פתח החלון.
המבחן העיקרי שמבדיל בין סורגים איכותיים ואלו בעלי איכות ירודה הוא מבחן הזמן.
סורגים איכותיים נחשבים כאלו העמידים לאורך זמן נגד חלודה, ובעת תהליך הייצור עוברים סורגים אלו פעולות גלוון וצביעה. בתהליך גלוון סורגים הם מצופים בשכבת אבץ, וזו מגינה עליהם מקורוזיה (ההתחמצנות של הברזל, ממנו עשויים סורגים, הופכת לאיטית יותר).
קיימות שתי שיטות גלוון סורגים : האחת גלוון סורגים חם, והשנייה גלוון סורגים קר.
שיטת הגלוון הראשונה נחשבת איכותית יותר עבור סורגים, כיוון שבה הברזל נכנס כולו לרחצת אבץ.


מגלווני סורגים – יש מקצוע כזה?
בארץ יש מספר קטן מאוד של  אנשי מקצוע מומחים בתחום גלוון בכלל, וגלוון סורגים בפרט.
שימו לב כי בעלי מקצוע רבים יגידו כי הם מייצרים סורגים מגוולנים, אך מספר מועט של סורגים בארץ הם באמת כאלה.
כדי לצמצם אפשרות של תרמית, בקשו לראות את אותם סורגים לפני הרכישה, סורגים מגלוונים צריכים להיות בעלי צבע אפור עם גוון של כסף ומעט חספוס מעליהם.

בעלי מקצוע שבטוחים בטיבם של סורגים שהם מוכרים, יעניקו לכם אחריות על סורגים מתוצרתם. אלו המקצועיים יותר יעניקו לכם גם תעודת אחריות. אם בעל המקצוע מסרב להעניק אחריות על סורגים מתוצרתו, זה אמור להדליק נורה אדומה אצלכם, כיוון שיש חשש לגבי טיבם של סורגים אלו ואיכותם. 


סורגים ? בטיחות לילדים!

סורגים ? בטיחות לילדים!

בואו נאמר את כל האמת מהתחלה - כולנו נשקיע את כל כספנו כדי לשמור על בטיחות ילדינו, ונדאג להשתמש בכל האמצעים שעומדים לרשותנו בכדי להבטיח זאת.
מחקרים הוכיחו, כי 70% מהתאונות שקורות לילדים, מתרחשות במרחב הבטוח שאנו קוראים לו: בית. אחת הדרכים להגן על ילדינו מפני כשלים בטיחותיים בבית היא להציב סורגים בחלונות ומרפסות. סורגים יכולים לצמצמם משמעותית את אחוזי התאונות הקשות שקורות לילדים.
עלפי מחקר שנעשה ע"י ארגון "בטרם", ילדים בקבוצת הגילאים של 0-5 נמצאים בסיכון גבוה לנפילה מחלון ללא סורגים . החלוקה בין המינים היא 66% בנים ו-33% בנות. כמו כן, עולה מהמחקר, כי ילדים בקבוצת הגילאים 0-3 ייחבלו לרוב בראשם בעת נפילה מחלון ללא סורגים, כיוון שבגיל זה תינוקות עדיין לא יודעים איך ליפול נכון, ולהימנע מפגיעות קשות. בגיל 4-11 לרוב ייחבלו הילדים בידיים וברגליים, ומגיל 11 החבלות יהיו בצלעות ובחוליות השדרה בעת נפילה מחלון ללא סורגים.
בישראל  נופלים אל מותם בין 7-8 ילדים (לפי הלמ"ס) מדי שנה. החוק הישראלי אינו מחייב התקנת סורגים או אמצעים אחרים המונעים נפילה, גם לא בדירות ובבתים בהם מתגוררים פעוטות וילדים קטנים. לעומת זאת, בארה"ב קיימת תוכנית שנקראת ילדים לא יכולים לעוף –  שמביאה למודעות גבוהה את חשיבותם של סורגים לבטיחות ילדינו בבית. תוכנית זו צמצמה את התופעה של נפילת ילדים מחלונות ללא סורגים עד לכמעט 0. כמו כן, החוק בארה"ב מחייב בעלי דירות בבניינים גבוהים ורבי קומות להתקין סורגים ואמצעים אחרים, אשר יהוו גורם בטיחותי, וימנעו נפילה מחלונות בכל דירה בה מתגוררים ילדים מתחת לגיל 10.


אין בפרסום בתי העסק באתרנו משום המלצה על עסק זה או אחר. האתר אינו נושא בכל אחריות בשל מעשיהם של מתפרסמים בו
תוכן הפרסום באתר באחריות המפרסמים בלבד ואין המערכת אחראית לכל הפרה מצידם
All rights reserved © Medial Group 2006 © Created by FishArt Studio   בראבו   כרטיסים למופעים   פרקטים   הרחקת יונים השוואת מחירים